Φωτογραφίες από τη συζήτηση με θέμα την οδική ασφάλεια και την σωστή κυκλοφοριακή αγωγή στους μαθητές της Δευτέρας Γυμνασίου
Σήμερα, Τρίτη 17 Απριλίου 2018, με πρωτοβουλία του Συλλόγου Πρόληψης Τροχαίων Ατυχημάτων & Στήριξης ΑΜΕΑ «Αγάπη για Ζωή» πραγματοποιήθηκε εκπαιδευτική συζήτηση, η οποία είχε για κύριο θέμα την οδική ασφάλεια και την σωστή κυκλοφοριακή αγωγή στους μαθητές της Δευτέρας Γυμνασίου του 2ου Γυμνασίου Αρσακείου Εκάλης.
Να ευχαριστήσουμε πολύ τα παιδιά για την συμμετοχή τους, καθώς και το διδακτικό προσωπικό του Αρσακείου.